watchtime24, paski, paski do zegarków, pasek, pasek skórzany, pasek nylonowy, skóra, skórzany, breitling, pudełka, pudełka biżuteria, pudełko na zegarek, pudełka na zegarki, szkatułka, biżuteria, klamerka, klamra złota, klamra do paska, klamry do pasków
watchtime24, paski, paski do zegarków, pasek, pasek skórzany, pasek nylonowy, skóra, skórzany, breitling, pudełka, pudełka biżuteria, pudełko na zegarek, pudełka na zegarki, szkatułka, biżuteria, klamerka, klamra złota, klamra do paska, klamry do pasków,

Język:
PL
PL
PL

REGULAMIN

Regulamin określa zasady sprzedaży artykułów oferowanych przez sklep watchtime24.com, którego właścicielem jest:
Firma Handlowo Usługowa „ALBATROS”
ul.Parkowa 18,
64-980 Trzcianka.
NIP: 7631839193

§1 Informacje ogólne

1. Sklep internetowy watchtime24.com prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci internetowej. Umowa kupna – sprzedaży zawierana jest na odległość, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Kupującym, a sklepem internetowym watchtime24.com – zwanym dalej Sprzedającym.
2. Sklep internetowy watchtime24.com specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do zegarków oraz akcesoriów do biżuterii takich jak np. paski do zegarków, bransolety, pudełka do zegarków, pudełka do przechowywania biżuterii oraz inne przedmioty związane z branżą jubilersko - zegarmistrzowską.
3. W sklepie internetowym watchtime24.com sprzedawane są wyłącznie produkty oryginalne oraz nowe i nieużywane.
4. Sklep internetowy watchtime24.com prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową.

§2 Zamówienia

1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę poprzez sklep internetowy watchtime24.com, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@watchtime24.com lub od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 w sposób telefoniczny pod numerem 67 216 83 02.
2. Do realizacji zamówienia koniecznie jest podanie adresu dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).
3. W przypadku podania nieprawdziwych, nie pełnych lub błędnych danych - Sprzedający spróbuje skontaktować się z Kupującym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania. Jeśli kontakt nie będzie możliwy Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.
4. Standardowo czas realizacji zamówienia złożonego drogą elektroniczną lub telefonicznie trwa 2 -5 dni. W przypadku zamówienia produktu, który nie jest dostępny na stanie, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się nawet do 14 dni, o czym zostaną Państwo poinformowaniu po przyjęciu przez watchtime24.com zamówienia.
5. W przypadku konieczności sprowadzenia nietypowego towaru na indywidualne zamówienie możemy zażądać zaliczki pełniącej funkcję zadatku w rozumieniu art. 394 Kodeksu Cywilnego.
6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Sprzedający skontaktuje się z Klientem, który podejmie decyzje o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wysłania produktu poprzez kontakt e-mailem pod adresem info@watchtime24.com lub telefonicznie pod numerem 67 216 83 02.

§3 Ceny towarów i płatność

1. Ceny podawane są w złotych polskich. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
2. Watchtime24.com zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.
3. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  • przelew na rachunek bankowy,
  • płatność kartą kredytową za pośrednictwem serwisów obsługujących płatności w sklepie watchtime24.com,
  • płatność przy odbiorze.

§4 Koszty i terminy dostawy

1. Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez Kupującego.
2. Dostawa zamówionych produktów realizowana jest w dni robocze (poniedziałek- piątek) na terenie całej Polski za pośrednictwem poczty kurierskiej GLS lub Poczty Polskiej.
3. Koszty dostawy produktu pokrywa Kupujący w cenie zależącej od wybranego sposobu wysyłki zakupionego produktu. Koszt wysyłki doliczany jest do ceny produktu i podany podczas składania zamówienia.

§5 Zwroty

1.Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U. 2000 Nr 22, poz.271), Kupujący może zrezygnować z kupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, składając stosowne oświadczenie na pismie w terminie 14 dni.
2.W momencie podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Kupujący powinien odesłać towar odpowiednio zapakowany w terminie 14 dni od jego otrzymania. Koszty zwrotu towaru pokrywa Kupujący.
3.Zwroty są dopuszczalne tylko w przypadku towaru nieużywanego (czyli nie noszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu.
4.Przesyłkę z dopiskiem ,,zwrot,, należy nadać na adres korespondencyjny: FHU Albatros Grażyna Szczepaniak, Ul. Parkowa 18, 64-980 Trzcianka

§6 Reklamacje

1. Na wszystkie wszystkie produkty udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. Gwarancją objęte są usterki wynikające z wad materiału i wad fabrycznych. W przypadku pasków do zegarków gwarancji podlegają wyłącznie fabryczne wady skóry i sprzączki. Zniszczenia oraz odkształcenia paska wynikłe z jego użytkowania są wyłączone z warunków gwarancji. Wszelkie wynikłe wady prosimy zgłaszać pisemnie.
2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się ze sklepem watchtime24.com drogą emailową bądź telefoniczną. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon, faktura VAT (może być kopia), lub inny dowód zakupu który Kupujący otrzymał wraz z zamówionym towarem
3.Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem. Warunkiem rozpoczęcie procedury reklamacyjnej jest dostarczenie wraz z przesyłką paragonu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych za pobraniem.

§7 Ochrona danych

1.Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Kupującego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr133, poz. 883).
2.Dane osobowe Kupującego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienie faktury i prowadzenie sprawozdawczości finansowej bądź w celach marketingowych firmy. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.
3.Dane osobowe Kupującego chronione zgodnie z w/w ustawą o danych osobowych, nie są przekazywane, odsprzedawane, ani użyczane innym osobom lub instytucjom. Są konieczne w celu wywiązania się z umowy kupna - sprzedaży towarów i usług.